Sprężarki

Po długim czasie nastąpiły poważne zmiany na naszej stronie poświęconej sprężarkom. Przede wszystkim – poza odświeżonym wyglądem strony (nasz grafik się postarał), znajdziecie na niej dużo więcej informacji na temat oferowanych przez nas sprężarek, zarówno śrubowych, tłokowych jak i  różnych specjalistycznych wynalazków – np. kompresory do zastosowań medycznych, czy sprężarki z wytwornicą azotu.

Odświeżona strona www.sprezarki.org.pl
Odświeżona strona www.sprezarki.org.pl

Musimy się pochwalić, że wiele zawartych tam informacji i artykułów na temat sprężarek to zupełne nowości – niedostępne do tej pory w polskim internecie – tłumaczone przez nasz zespół z różnych języków (głównie angielski i włoski), wszystko okraszone przyzwoitej jakości zdjęciami.

Wciąż jeszcze trwają prace, niedługo menu sprężarek zostanie bardziej usysematyzowane, a ponaddto cały czas będą pojawiać się nowe artykuły.

Uwagi co do strony, można zgłaszać w komentarzach 🙂

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

2 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PANCER BATALION
PANCER BATALION
15 years ago

w końcu jakaś ładna strona, czekam z niecierpliwością na http://www.ypc.pl

Kamil K.
Kamil K.
15 years ago

Dobrze że można coś o tych sprężarkach poczytać, a nie tylko cena i suche dane. Trochę nawigacja skopana. Strona ogólnie ładna

0
Would love your thoughts, please comment.x