Wkrętarki elektryczne

Wkrętarki elektryczne to nowy produkt w ofercie firmy Sumake produkującej do tej pory wyłącznie narzędzia pneumatyczne. Jakością nie ustępują one narzędziom pneumatycznym. Jak to się stało? Przecież mimo że część mechaniczna we wnętrzu wkrętarki i jej budowa zewnętrzna może być zbliżona to jednak zasilanie powietrzem a energią elektryczną różni się diametralnie. Z pomocą firmie Sumake przyszło europejskie rozwiązanie. Idealny do zasilania wkrętarek okazał się produkt wymyślony do wykorzystania w lotnictwie i aeronautyce. Opatentowana technologia wykorzystywana przy produkcji silników lotniczych została zastosowana przy produkcji napędów wkrętarek Sumake co przyczyniło się do ich niesamowitych osiągów:
Wkrętarki elektryczne Sumake

Wkrętarki elektryczne Sumake -robot Wkrętarki elektryczne Sumake - fabryka samochodów
Szwajcarski silnik umieszczony we wkrętarkach Sumake stosuje się zarówno w aeronautyce jak i przy systemach zabezpieczających nowoczesne samochody.

Zużycie energii, moment udarowy i roboczy moment obrotowy stanowią 1/10 wartości osiąganych przez zwykłe silniki. Dzięki temu wkrętarki elektryczne Sumake są bardzo wydajne podczas dokręcania małych śrubek wymagających precyzyjnej wartości momentu obrotowego. Nie pozostawiają luzu. Wkrętarki te są również jako obecnie jedyne na rynku przystosowane do pracy w przemyśle elektronicznym, gdyż ich silnik nie uwalnia cząsteczek węgla.

Wkrętarka elektryczna EA-6500

Wkrętarki elektryczne Sumake są niewielkie, dokładne i trwałe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ich wymiary są najmniejsze na rynku
(średnica 26 mm, długość całkowita 158 mm, ciężar 187g, zużycie energii 6 W.) Urządzenia te są wyposażone w 6 wałów napędowych w celu zminimalizowania tarcia mechanicznego i drgań końcówki oraz zmaksymalizowania precyzji momentu obrotowego.

Wkrętarka elektryczna Sumake może służyć przez cały okres eksploatacji, który jest dłuższy niż w przypadku wkrętarek elektrycznych innych producentów.

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby mogło być używane 10 milionów razy przez okres 3 lat. (Silniki pozwalają na ciągłą pracę przez co najmniej 20 000 godzin, tj. około 10 lat działania). Trwałość użytkowa styku wytrzymuje 10 milionów kontaktów on/off (wł/wył).

Więcej o silniku…

Silnik wkrętarki elektrycznej SumakePodgląd silnika we wkrętarce elektrycznej Sumake

Silnik napędowy o wysokiej precyzji, zastosowany we wkrętarce o wysokich osiągach i niskiej inercji, sprowadzany jest ze Szwajcarii.

Produkowany jest przy użyciu unikalnej na świecie techniki realizacji uzwojeń oraz wyposażony w wirnik z ruchomą cewką, który charakteryzuje się szybką reakcją, niewielką konstrukcją, wysoką stabilnością oraz wyjątkowo długą żywotnością. Kolejne jego zalety to niski poziom zakłóceń elektromagnetycznych, hałasu i inercji. Szczotka węgłowa może pracować przez ponad 20 000 godzin w korzystnych warunkach. Jest to najlepsze urządzenie do wkręcania małych śrubek i wykonywania połączeń na nowoczesnych liniach montażowych o wysokich wymaganiach jakościowych.

pólprzewodnikioptyka
Silnik zastosowany we wkrętarkach Sumake wykorzystywany jest również:

-w technologii kontrolno-pomiarowej : przy budowie urządzeń pomiarowych wysokiej precyzji
-w przemyśle półprzewodników/ EDP / Telekomunikacji
-w mechanizmach optycznych i precyzyjnych: regulacji soczewki, urządzeniach poziomujących, i projektorach

Analizując parametry wkrętarek elektrycznych Sumake ne tle konkurencji nie jest zaskoczeniem, że spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem naszych klientów działających w wielu gałęziach przemysłu. Tam gdzie przy wkręcaniu wymagana jest precyzja i niezawodność tam należy stosować bezkonkurencyjne wkrętarki elektryczne Sumake.

Zapraszamy do obejrzenia oferty:  http://www.pneumatig.eu/narzedzia-elektryczne/wkretarki.html

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x