Nowy katalog YPC

Firma Pneumatig od początku swojego istnienia współpracuje z koreańskim producentem wysokiej jakości zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych – firmą YPC. O firmie YPC i jej produktach pisaliśmy już niejednokrotnie na niniejszym blogu. Przez wszystkie lata naszej współpracy staraliśmy się możliwie jak najlepiej promować jej produkty, doskonale zdając sobie sprawę z precyzji ich wykonania i niezawodności (wielokrotnie potwierdzanej przez naszych klientów). YPC doceniła nasze starania ustanawiając nas głównym dystrybutorem własnych produktów, a ostatecznie w sierpniu 2009 dając nam wyłączność na używanie ich znaku reklamowego. Firma Pneumatig nie pozostaje dłużna. Na początku 2009 roku odpaliliśmy stronę z zaworami YPC opartą, jeśli chodzi o układ, na koreańskiej stronie producenta, wyposażoną jednak w dużo bardziej zaawansowany silnik programistyczny, z możliwością dokonania zakupów bezpośrednio ze strony.
W celu dostarczenia klientom całości dokumentacji, w tym miesiącu uruchamiamy nowy, spolszczony własnymi siłami, interaktywny katalog YPC. Można go obejrzeć pod adresem http://oferty.pneumatig.eu/ypc.html.

Katalog YPC - podgląd stron
Katalog YPC - podgląd stron

Poruszanie się po katalogu YPC jest bardzo proste, dzięki przyjaznemu menu nawigacyjnemu umieszczonemu poniżej podglądu stron, pozwalającemu na szybkie przeskoczenie do dowolnej strony katalogu. Strony można przewracać również przeciągając je myszką, co daje wrażenie jakbyśmy oglądali leżący przed nami katalog w wersji drukowanej. Dowolną stronę katalogu YPC możemy powiększyć klikając na podglądzie strony lewym przyciskiem myszy. Otworzy nam się tryb pełnoekranowy, również z możliwością zmiany stron jedna po drugiej, a także zbliżenia wybranej strony za pomocą pokrętła myszy. Z trybu tego możemy wyjść naciskając klawisz Esc.
Katalog YPC - tryb pełnoekranowy
Katalog YPC - tryb pełnoekranowy

Co nowego znajdziemy w katalogu YPC w stosunku do materiałów już zawartych na stronach? Przede wszystkim udostępnione przez producenta rysunki techniczne wszystkich zaworów z oferty YPC. Znajdziemy tu rzuty wybranego przez nas zaworu z różnych stron, z podaniem wymiarów i średnic otworów. W katalogu zawarto również wszystkie schematy przepływu. Będzie to bardzo pomocne dla inżynierów lub innych osób projektujących zaawansowane instalacje pneumatyczne.
Zapraszamy do zapoznania się z polską wersją oryginalnego katalogu YPC !!
Nowy katalog YPC

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x