Imprezy Targowe Przemysł

Od kilku dni działa w sieci nasz nowy projekt internetowy – kalendarium targów. Dostępne pod adresem: http://targi.pneumatyczne.pl
Projekt wykorzystuje Google Calendar do prezentacji danych i agreguje dane dotyczące targów mniej lub bardziej związanych z przemysłem. Na pewno znajdować się tam będą imprezy związane z automatyką i pneumatyką, a ponadto różne specjalistyczne imprezy dotyczące najróżniejszych branż – od targów budowlanych, po targi jachtów czy imprezy dla producentów wędlin. Na takich targach obecni są producenci maszyn i urządzeń, a odwiedza je zazwyczaj kilka tysięcy osób z branży.

Kalendarz jest na bieżąco uzupełniany (częściowo automatycznie, częściowo ręcznie), zawiera w chwili obecnej targi tegoroczne, oraz planowane na rok 2011.

Listę najbliższych targów można zobaczyć tutaj na blogu (po prawej). Składa się z nazwy imprezy targowej, odnośnika do oficjalnej strony, oraz odnośnika do mapy Google z dokładną lokalizacją. Taką listę można także zamieścić na swojej stronie. Wystarczy wkleić tam poniższy kawałek kodu.

<script type="text/javascript" src="http://static.pneumatig.eu/public/fairs.js"></script>

Można kontrolować ilość wyświetlanych informacji, wystarczy w tym celu przekazać dodatkowy parametr limit w następujący sposób:

<script type="text/javascript" src="http://static.pneumatig.eu/public/fairs.js?limit=3"></script>

W razie dodatkowych pytań – komentarz.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x