Wkrętarki pneumatyczne proste HP

Wkrętarki pneumatyczne HP są jednym z głównych produktów eksportowych Sumake. Nic w tym dziwnego, zważywszy na fakt ile czasu włożyli azjatyccy i europejscy inżynierowie w jak najlepsze przygotowanie tego modelu wkrętarki. Dzięki nieustannym pracom nad ulepszaniem ich konstrukcji, przy uwzględnieniu uwag użytkowników i właścicieli firm, uzyskano wkrętarkę w 100% dostosowaną do wymogów przemysłowych, produkt idealny do pracy na liniach produkcyjnych. Duży nacisk położono na dokładność i zakres momentu obrotowego (w zależności od modelu od 0,05 do 18,0 Nm).

Wkrętarki pneumatyczne HP posiadają mechanizm zamykający dopływ powietrza w momencie osiągnięcia ustalonej wartości momentu obrotowego. Moment reakcji na ruchy operatora został również ograniczony do minimum. Daje to sporą oszczędność zużycia powietrza szczególnie przy wykorzystywaniu większej ilości wkrętarek HP. Do każdej wkrętarki HP producent dołączył komplet kolorowych nasadek umożliwiających ich oznaczenie po ustawionej wartości momentu.

Wkrętarka HP - zaletyWkrętarka prosta HP - przekrój

Praca wkrętarkami HP, dzięki naciskowi jaki położono w trakcie projektowania na ergonomię, jest wyjątkowo wygodna i mało męcząca. Uchwyty wykonano z zaprawionej żywicą gumy, są miękkie i antypoślizgowe. Dużą popularność wkrętarek HP można tłumaczyć oprócz wysokiej ekonomiczności również ich wysoką niezawodnością. Więcej danych na temat wkrętarek HP można uzyskać pod nr. infolinii 58 622 49 22. Ceny poszczególnych modeli można znaleźć w naszym sklepie internetowym, w odpowiedniej kategorii – wkrętarki proste HP.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J.K
J.K
13 years ago

Jakbym miał fabrykę kupił bym sobie. Jakbym miał 🙂

0
Would love your thoughts, please comment.x