Nowy serwis dedykowany produktom firmy Sumake

Pod adresem Narzędzia Pneumatyczne Sumake odnowiliśmy dla Państwa sklep w całości poświęcony znakomitym produktom firmy Sumake. Znajdą tam Państwo bogaty wybór narzędzi i niezbędnych akcesoriów.

Jedną ze zmian, na którą chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, jest stała obecność w ofercie artykułów dostępnych tylko na zamówienie. W przypadku większych zamówień czas realizacji takich zleceń wynosi do czterech tygodni; przy mniejszych ilościach termin jest uzgadniany indywidualnie. W razie pytań odnośnie nowych produktów prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 58 622 49 22.
Oferta ta jest stale i na bieżąco uaktualniana o wszelkie nowości.

Powodów, dla których zdecydowaliśmy się poświęcić tej firmie osobny serwis jest kilka:
– zakres oferowanych narzędzi pneumatycznych i elektrycznych produkowanych przez Sumake jest tak duży, że z powodzeniem może zapełnić cały sklep internetowy. W chwili obecnej mamy w ofercie fragment całej gamy narzędzi (min. wkrętarki pneumatyczne, klucze pneumatyczne, wiertarki pneumatyczne) niemniej sukcesywnie będziemy tę ofertę poszerzać;
– jesteśmy przekonani, że jakość i różnorodność asortymentu zaspokoją gusta naszych Klientów;
– narzędzia Sumake sprzedajemy od wielu lat. Doświadczenie zdobyte przez ten okres pozwala nam oferować fachową pomoc, doradztwo techniczne oraz sprawną obsługę pogwarancyjną.

Hierarchia sklepu wygląda następująco: kategorią główną zawierającą wszystkie produkty są narzędzia pneumatyczne. Zawiera ona wkrętarki pneumatyczne, wiertarki pneumatyczne, szlifierki pneumatyczne, pistolety lakiernicze, młotki pneumatyczne, klucze pneumatyczne i inne. Kategorie narzędzia warsztatowe i narzędzia przemysłowe zawierają wybrane z kategorii głównej narzędzia pneumatyczne dedykowane przez producenta do tych zastosowań. Oprócz tego dysponujemy wachlarzem akcesoriów do wybranych narzędzi.

Mamy nadzieję, że nowa oferta spełni Państwa oczekiwania.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x