Nowe narzędzia pneumatyczne

Wygląda na to, że rok 2011 będzie dla nas rokiem nowych produktów. Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty nowe stacje przygotowania powietrza, nie dalej niż dwa tygodnie temu nasza oferta poszerzyła się o wyjątkową nitownicę akumulatorową ER-1400L (o której pisaliśmy ostatnio), a przed dwoma dniami na naszym profilach (facebook, twitter) informowaliśmy o nowych produktach, które aktualnie wprowadzamy do sklepu. Pora napisać o nich kilka słów.

Pneumatyczne szlifierki taśmowe

Szlifierki taśmowe to całkowicie nowa kategoria w naszym sklepie. Szlifierki te producent zalicza do profesjonalnej linii narzędzi pneumatycznych, której znakiem rozpoznawczym jest kompozytowa obudowa. Wszystkie cechują się niewielką wagą, niewielkim poziomem hałasu (poniżej 85 dB), oraz niewielkim poziomem wibracji. Wygodny, okrągły uchwyt wpływa pozytywnie na komfort pracy. Wszystkie modele wyposażone są w regulację prędkości, a szeroki wybór rozmiarów gwarantuje, że każdy znajdzie szlifierkę dla Siebie. Poniżej zdjęcia czterech wybranych modeli, pełen wybór dostępny w naszym sklepie, w dziale narzędzia pneumatyczne, szlifierki taśmowe.

Pozostałe szlifierki

Poza wymienioną powyżej gamą ręcznych szlifierek taśmowych możemy pochwalić się także nowymi szlifierkami prostymi i kątowymi. Wśród nich, na szczególną uwagę zasługują:

Szlifierka pneumatyczna prosta ST-7680LH
Szlifierka prosta ST-7680LH
Szlifierka prosta ST-7680LH

Profesjonalna szlifierka prosta z wrzecionem 5/8 × 11, uruchamiana dźwignią i wyposażona w górne przyłącze powietrza. Wytrzymała i niezawodna. Zobacz dane techniczne szlifierki ST-7680LH.

Szlifierka kątowa ST-7841
Szlifierka pneumatyczna kątowa ST-7841
Szlifierka pneumatyczna ST-7841

Solidna szlifierka w przystępnej cenie, w chwili obecnej 560 zł netto. Prędkość 12 tys. obr./min, średnica tarczy 100 mm. Ergonomiczna obudowa.

Szlifierki wysokoobrotowe ST-10L i ST-10G
Wysokoobrotowa szlifierka pneumatyczna ST-10L
Wysokoobrotowa szlifierka ST-10L

Idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie wymagana jest niezwykła precyzja szlifowania (obróbki, wykończenia). Obie szlifierki są wyjątkowo lekkie i potrafią osiągnąć prędkość 65 tys. obr./min (przy mininalnych wibracjach). Średnica trzpienia w obu przypadkach to 3mm (łożysko wrzeciona jest specjalnie wzmocnione). Model ST-10L jest uruchamiany dźwignią, a ST-10G pokrętłem.

To oczywiście nie wszystko – nowe modele szlifierek doszły w praktycznie wszystkich grupach w kategorii szlifierki. Zapraszamy do samodzielnego przeglądania kategorii szlifierki pneumatyczne w naszym sklepie.

Nowe produkty wciąż się pojawiają i jest ich tak dużo, że naprawdę trudno zmieścić je wszystkie w jednym wpisie. Dlatego zdecydowaliśmy podzielić go na dwie (czy więcej??) części. Kolejna część w przyszłym tygodniu.

Chcesz być powiadamiany o nowych produktach?? Nasz sklep posiada swój kanał RSS nowe produkty.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x