Nitownica akumulatorowa już w sprzedaży !

Bezprzewodowa nitownica elektryczna, której porównanie z japońskim odpowiednikiem przedstawiliśmy jakiś czas temu w naszym serwisie, niedawno weszła do sprzedaży i aktualnie jest dostępna od ręki.

Nitownica akumulatorowa już w sprzedaży !

Nitownice akumulatorowe mają szerokie zastosowanie w wielu branżach, gdzie niezbędne są różnego rodzaju prace blacharskie, między innymi: budownictwo, montaż półek wystawowych, meblarstwo, ogrzewanie, wentylacja (kanały wentylacyjne mocowane na nity, mogą być wymieniane), oprawy oświetleniowe, wyposażenie restauracji, znaki, przyczepy, kontenery, automaty sprzedające, budowa łodzi itd. Wszędzie tam zastosowanie znajdzie akumulatorowa nitownica ER-1400L.

Dostępna u nas nitownica posiada wysokiej jakości baterię litowo-jonową o pojemności 3,0 Ah o napięciu 14,4 V wraz z ładowarką (zawiera zabezpieczenie przed przeładowaniem). Dodatkowo nitownica emituje sygnały dźwiękowe informujące operatora o stanie baterii. Pojedynczy dwu-sekundowy dźwięk w momencie podłączenia baterii informuje o dostępności zasilania. W momencie gdy bateria pracuje na wyczerpaniu cztery krótkie sygnały informują o konieczności jej wymiany. Wyjątkowo wydajna – na jednej baterii do 250 nitów (dla porównania japoński Lobster jedyne 75 sztuk). Samorozładowanie akumulatora następuje najwcześniej po 3 miesiącach.

W sklepie internetowym znajdziesz więcej danych technicznych na temat nitownicy akumulatorowej Sumake. W ramach podsumowania główne zalety tej nitownicy to:

  • Wysoka wydajność i niezawodność.
  • Zawiera pojemnik na trzpienie.
  • Bateria litowo-jonowa.
  • Sygnały dźwiękowe.
  • Samorozładowanie najwcześniej po trzech miesiącach.
  • Łatwa w serwisowaniu.
  • Ochrona przed przeładowaniem.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x