zawory YPC – nowa strona

Przez ostatnie 2 – 3 miesiące intensywnie pracowaliśmy nad nowym projektem, co można było zauważyć obserwując zmniejszenie częstotliwości pojawiania się nowych wpisów na blogu. Chodzi oczywiście o nową odsłonę strony internetowej – ypc.pl, która do tej pory nie miała tak naprawdę, żadnej konkretnej formy, jedynie kilka zdjęć i słów kluczowych (głównie zawory pneumatyczne, zawory elektromagnetyczne) które prowadziły do naszego sklepu z pneumatyką.

Nowa forma serwisu to przede wszystkim promocja marki Yonwoo Pneumatic, czyli YPC i jej produktów (zawory mechaniczne, zawory elektromagnetyczne, zawory pneumatyczne). Uzyskają tam Państwo dostęp do kompleksowej informacji na temat produktów YPC w przejrzystej i czytelnej postaci.

W tej chwili właśnie kończymy tłumaczenie i wprowadzamy ostatnie poprawki. Od przyszłego tygodnia (w nowym roku) oficjalny start serwisu. A wyglądać będzie on tak:

Strona głowna nowej strony serwisu YPC.pl
Strona głowna nowej strony serwisu YPC.pl

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x