Wkrętarki elektryczne z silnikiem bezszczotkowym

Sumake – firma znana z ciągłego rozszerzania swojej oferty narzędzi, postanowiła wypuścić na rynek kolejną serię nowoczesnych wkrętarek elektrycznych przeznaczonych na linie produkcyjne. Opatentowany silnik sprowadzany ze Szwajcarii zastąpiono rodzimą jeszcze doskonalszą konstrukcją. Silnik bezszczotkowy umieszczony w nowej serii wkrętarek elektrycznych Sumake eliminuje całkowicie możliwość wystąpienia pyłu węglowego. Wbudowany we wkrętarkę licznik z wyświetlaczem LED umożliwia użytkownikowi ustawienie wkrętarki zgodnie z wymogami pracy i pozostawienie całej dalszej kontroli precyzji mocowania wkrętów systemowi.

Zdając sobie sprawę z realiów procesu produkcyjnego, jak zawsze, duży nacisk inżynierowie Sumake położyli na ergonomię uchwytu. W swoich materiałach informacyjnych Sumake zapewnia, że nie ma możliwości aby uchwyt poluzował się lub uszkodził jeżeli nie zostanie specjalnie uszkodzony mechanicznie. Tak jak w poprzedniej serii wkrętarek elektrycznych dostępne są również modele z zabezpieczeniem elektrostatycznym ESD (uziemiona rękojeść i mocowanie bitu ).

Wkrętarki elektryczne - przekrój
Zobacz:wkrętarki elektryczne – dane techniczne i ceny poszczególnych modeli.

Czy artykuł okazał się pomocny?

Kliknij na gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Bądź pierwszym, który oceni ten post.

David jest redaktorem bloga pneumatig i głównym autorem jego artykułów. Jest także studentem automatyki na Politechnice Gdańskiej.

Subscribe
Notify of
guest

1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x